Opera Mini

Opera Mini 8.0

Wielka przeglądarka na mini ekrany

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Teraz można przy pomocy telefonu oglądać wszystkie witryny, także te z wideo, prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Szybkie pobieranie stron internetowych
  • Obsługa wideo
  • Wygodna nawigacja

Wady

  • Brak

Niezbędny
10

Opera Mini to darmowy program zmieniający mobilny Internet w... normalny Internet. Teraz można przy pomocy telefonu oglądać wszystkie witryny, także te z wideo, prawie identycznie jak na monitorze komputera.

Wielofunkcyjna przeglądarka

Opera Mini sprawia, że przeglądanie Sieci przez połączenie komórkowe jest zadziwiająco szybkie. To dzięki specjalnej technologii - oglądane przez nas strony są po drodze odchudzane na serwerach Opery. Przeglądarka obsługuje też szyfrowanie SSL oraz pozwala na subskrybowanie kanałów RSS.

Zapisane w przeglądarce i dostosowane do polskiego rynku zakładki oraz integracja z wyszukiwarką Google to dodatkowe zalety korzystania z Opera Mini. Ten mały program sprawia, że wszystko co potrzebne masz nie tyle pod ręką, co w ręce.

Czytanie stron internetowych za pośrednictwem Opera Mini jest nie tylko szybkie, ale też wygodne. Program ma inteligentną funkcję zoom pozwalając wygodnie i płynnie powiększać czcionkę oraz wybierać oglądany obszar strony. Program obsługuje także panoramiczny tryb wyświetlania.

Prosta obsługa

Opera Mini odznacza się bardzo prostą nawigacją, dzięki której szybko możemy wybierać i korzystać z najważniejszych funkcji tej przeglądarki. Dodatkowym ułatwieniem jest panel nawigacji przeglądarki. Pozwala on na wygodne przewijanie stron niezależnie od możliwości telefonu.

Bez zbędnego udziwniania

Graficznie Opera Mini nie prezentuje się szczególnie nowocześnie. Niemniej jednak, wygląd w tym przypadku ma drugorzędne znaczenie, zwłaszcza, że nie utrudnia korzystania z aplikacji.

Internet w kieszeni

Opera Mini to świetna mobilna przeglądarka internetowa. Zapewnia bardzo szybkie i wygodne przeglądanie stron internetowych na ekranie telefonu komórkowego.

Opinie użytkowników o Opera Mini

  • według Anonymous

    bardzo dobra przeglądarka.
    Co prawda nie można przeglądać internetu na telefonie w taki sposób jak na komputerze...   Więcej